Gdzie diabeł nie może, tam Babcię pośle!

Koszulka z nadrukiem w postaci tego napisu, który odwołuje się do popularnego powiedzenia, będzie doskonałym sposobem na wyrażenie podziwu wobec zaradności babci. To jasny sygnał mówiący, że Twoim zdaniem poradzi sobie ona ze wszystkim i jest jedną z najsilniejszych kobiet, jakie znasz. A przecież dokładnie tak uważasz, prawda? Ubranie posiada prosty fason, który nie krępuje ruchów i znakomicie układa się na ciele. Dzięki temu przypadnie do gustu adresatce prezentu. 

KUP
alternative
alternative

Babuś

Czy może być coś bardziej rozczulającego niż koszulka z nadrukiem na Dzień Babci przedstawiającym to ciepłe zdrobnienie? W ten pieszczotliwy sposób mnóstwo wnuków i wnucząt zwraca się do swojej ukochanej babci. Na jej widok babcia z pewnością uroni łzę wzruszenia i stanie się ona jednym z ulubionych elementów jej garderoby! Na dodatek nadruk przypomina nieco logo znanej marki odzieżowej, a koszulkę uszyto z przewiewnej bawełny wysokiej jakości, co sprawia, że wygodnie się ją nosi. Znakomicie sprawdzi się zarówno podczas ciepłych, jak i chłodniejszych dni, założona pod kurtkę lub żakiet. 

KUP

Taka Babcia to skarb

Koszulka na Dzień Babci, z tym prostym, ale jak wymownym napisem stanowi jasną deklarację ciepłych uczuć każdego wnuczka i wnuczki. To doskonały sposób na to, by powiedzieć babci, że jest dla nas cenniejsza niż wszelkie dobra materialne. Nadruk jest ozdobny, gdyż wykonano go w trzech różnych stylach i kolorach, a do tego umieszczono pod nim rysunek diamentu. Będzie idealnym prezentem, który przyprawi o szybsze bicie serca i zapadnie w pamięć! 

KUP
alternative
alternative

Babcia na medal

Produkt, który posłuży do docenienia babci i pozwoli jej cieszyć się własnym odznaczeniem przyznanym przez jedną z najbliższych osób! Koszulka oprócz eleganckiego napisu posiada także grafikę przedstawiającą złoty medal z numerem jeden, który umieszczono w centralnej części. W takim stroju babcia zawsze będzie czuła się ważna i doceniona. Będzie nosić go często i chętnie, z prawdziwą dumą prezentując innym ludziom, by pokazać im, jak kreatywnych bliskich ma w swej rodzinie. 

KUP

Super Babcia

Koszulka, która posiada nadruk w formie listy. Tuż pod rzucającym się w oczy określeniem Super Babcia znajdują się cztery cechy, obok których umieszczono małe kwadraciki z charakterystycznymi znaczkami dającymi do zrozumienia, że babcia posiada je wszystkie. Jest więc ona: niezastąpiona, wspaniała, bezcenna i rewelacyjna. Z takiego wyznania nie można się nie ucieszyć! 

KUP
alternative